Stmívání

24. ledna 2009 v 10:59 | Lady M. |  Twilight
Moje nová nejoblíbenější knížka od Stephenie Meyerové-Stmívání je první část původně tříd (dnes už je jasné že čtyř) dílné ságy, která se jistě zapíše do srdcí mnoha čtenářů. Na nápad přečíst si tohle dílo mě přivedla moje kamarádka ze třídy Bára... Tím jí moc děkuju, bez ní bych nenapsala nějaký takhle přínosný článek...

Děj se odehrává v zapadlém a věčně deštivém městečku Forks ve státě Washington. Stěhovat se z Pheonixu, kde sotva stihla zapadnout zase na nové místo Belle Swannové moc radosti nepřináší... Nejnudnější místo na světě, říká si... Ovšem jen do té doby dokud nepotká kluka jménem Edward Cullen, ten se snaží její život obrátit naprosto o 180 stupňů. Po někkolika dnech, během kterých projeví Edward své rozštěpení osobnosti střídáním dob, kdy Bellu vraždí pohledem a chvillek, kdy jí zachraňuje před jistou smrtí...I když každou minutou strávenou s ním, se Belly osud naplňuje blíž do jisté smrti-neživota. Edward je totiž upír a Bella je podle jeho názoru lehce vyšinutá, neutíkala totiž když se to dozvěděla a nebála se, když ji líbal... Dá Isabella přednost normálnímu životu s přítelem Jacobem(Báry oblíbenec), nebo věčnému životu, zavislému na krvi s Edwardem(to je můj favorit)
...
Nebudu vám prozrazovat konec... Chci aby se náš klub stmívání rozrostl, ale snad jsem vás navnadila, jestli ne-tady máte ještě obaly knih a abyste neřekli tak vám dám i obrázek Edwarda:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama